Ręczna robota, czyli torebki ekskluzywne

Coraz popularniejsze, oprócz toreb masowo produkowanych, są torebki z małych manufaktur czy też zakładów kaletniczych. Podobnie jak w przypadku niektórych modeli uznanych marek i tutaj trzeba złożyć zamówienie, wpisać się na listę i cierpliwie czekać.

A jest na co, szyte w małych zakładach torby to prawdziwe perełki na rynku. Zarówno pod względem doboru podstawowego materiału (najczęściej jest to wysokiej jakości skóra), materiału na podszewki, jak i wszelkich zapięć, ekspresów i klamerek. To właśnie w małych zakładach rzemieślniczych pod czujnym okiem projektantów powstają coraz popularniejsze torebki ekskluzywne.

Polska marka i włoskie skóry

Duet idealny. Małe manufaktury często sprowadzają materiały na swoje produkty z kolebki torebek damskich ekskluzywnych, czyli z włoch. Zdarza się, że skóry są też produkowane na specjalne zamówienie od samego początku procesu ich powstawania.

Niepowtarzalność i oryginalność w prezencie

Produkowane w małych manufakturach torebki ekskluzywne są przeznaczone dla węższego grona odbiorców, zapewnia to im oryginalność i nietuzinkowość. Dodatkowo istnieje także możliwość personalizacji takiego dodatku, czyli czynnego wzięcia udziału w projektowaniu. Klientka może wybrać kolor, materiał (niekoniecznie skórę naturalną, jeśli zależy jej na innym materiale z powodów etycznych) czy zdobienia. Taka spersonalizowana torba to także świetny prezent. Jej właścicielka na pewno poczuje się wyjątkowa, a sama rzecz bez wątpienia będzie wzbudzać ciekawość. Jeśli chodzi o cenę takich luksusowych torebek, to jest ona zadowalająca w stosunku do jakości. A poza tym… niepowtarzalność warta jest każdej ceny.

Może Ci się również spodoba