Torby spod znaku luksusu

Ile kobiet, tyle gustów, sposobów na życie, temperamentów i pasji. Znajduje to odzwierciedlenie w stylu ubierania się, a co za tym idzie w doborze odpowiednich dodatków – w tym toreb i butów. Dla wielu kobiet ważne jest żeby dodatki te były dobrej jakości i w dobrym stylu. Czyli miały znamiona ekskluzywności. Torebki ekskluzywne to niekoniecznie te od sławnych projektantów za bajońskie sumy, ale takie, które przy odpowiedniej pielęgnacji będą służyć przez długi czas. A to gwarantuje dobre wzornictwo, takie same materiały i wykonanie.

Od kopertówek po torby weekendowe

Modeli toreb jest bardzo wiele. Każdy z nich ma swoje fanki, którym w większości zależy, by ich ulubiony dodatek był produktem wysokiej klasy, dzięki czemu będzie zapewniony komfort użytkowania. Niezależnie od tego, czy jest to klasyczna kopertówka, awangardowa torba z ćwiekami czy aplikacjami, shopper bag albo kuferek. Torby mają być funkcjonalne i, jak przystało na torebki ekskluzywne, wyróżniać się spośród wielu innych.

Znany projektant albo mała manufaktura

Wszystko zależy od zasobności portfela. Obecnie zakres cenowy toreb ekskluzywnych, w znaczeniu tych dobrej jakości, jest dość szeroki. Coraz popularniejsze stają się borse in pelle, czyli torebki wyprodukowane we włoszech z prawdziwej skóry dobrej jakości. Solidnie wykonane w wielu kolorach i wzorach. Są one często inspirowane pracami znanych projektantów przez co nie różnią niczym się (poza ceną i metką) od torebek luksusowych.

Może Ci się również spodoba