Torebki w męskim wydaniu

Damskie torebki zdążyły obrosnąć już legendą. Istnieje wiele anegdot o tym, co można w nich zmieścić i jakie nieoczekiwane cuda przechowują. Wiadomo, że wśród kobiet jest wiele takich, dla których modna torebka ekskluzywna jest warta każdej ceny. Wśród modeli torebek kobiecych można znaleźć wszelkie formy w każdym rozmiarze i kolorze. A co, jeśli chodzi o preferencje mężczyzn w tym temacie?

Plecak kontra listonoszka…

…ale nie tylko. Mężczyźni doceniają zalety i funkcjonalność także innych modeli toreb. Takim odpowiednikiem (jeśli chodzi o prestiż) eleganckich, gustownych torebek ekskluzywnych pożądanych przez kobiety są teczki wykonane ze skór bardzo dobrej jakości lub innych materiałów. Dlatego są odpowiednie zarówno dla mężczyzn lubiących styl klasyczny, jak i dla zwolenników stylu mniej formalnego. Teczki, dzięki przegródkom i kieszeniom, ułatwiają codzienną organizację. Jest w nich miejsce na dokumenty, laptop, portfel czy telefon.

Nieśmiertelna saszetka

Wśród klasycznych torebek ekskluzywnych wykonanych z wysokiej jakości skór naturalnych w świecie kobiet prym wiodą bransoletki, koperty czy kopertówki. To małe poręczne torebki, w których można zmieścić najpotrzebniejsze rzeczy. W męskim świecie toreb podobną funkcję pełnią saszetki. Także mogą być wykonane z wysokiej jakości skór (to dla zwolenników luksusu). Można je przymocować do paska bądź nosić w ręku. Są poręczne i zmieszczą najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak telefon czy portfel.

Koniec z wypchanymi kieszeniami

Wśród dostępnych dla mężczyzn modeli są jeszcze reporterki na pasku, z wieloma przegródkami, duże torby weekendowe czy też listonoszki (bardzo wygodne, z dużą ilością miejsca). Na pewno każdy mężczyzna – zwolennik klasycznej elegancji czy codziennego luzu – wśród bogatej oferty toreb znajdzie model dla siebie. Torebki ekskluzywne, gustowne i luksusowe w męskim wydaniu oprócz tego, że zapewniają dobrą organizację, pozwalają też… lepiej się poczuć.